Reklamacje

Wiemy, że z niecierpliwością wyczekujecie każdej paczuszki, którą zamawiacie. Potrafimy wyobrazić sobie, co czujecie, kiedy okazuje się, że wyczekiwany produkt dociera do Was uszkodzony.

Jesteśmy zespołem, który nie boi się wyzwań, a wynagrodzenie Wam takiego zawodu traktujemy jak nasze najważniejsze zdanie, dlatego składanie reklamacji w WellU jest bardzo proste!

Uszkodzony towar

Nie musisz wypełniać skomplikowanych formularzy i pisać uzasadnień. Wystarczy, że zrobisz telefonem zdjęcie uszkodzonego produktu lub produktów i wyślesz je do nas razem z Imieniem, nazwiskiem zamawiającego i numerem zamówienia.

  • Drogą elektroniczną:

na adres poczty reklamacje@wellu.eu lub przy pomocy Help Desk http://help.wellu.eu/

  • SMS-em

Na numer telefonu +48570003950

Postaramy się rozwiązać Twój problem najszybciej jak to możliwe! Jeśli reklamacja będzie wymagała uzupełnienia, zwrócimy się do Ciebie z prośbą o podanie szczegółów dotyczących danego zlecenia.  

Może zdarzyć się tak, że rozpatrzenie reklamacji od ręki nie będzie możliwe. Poinformujemy Cię o tym niezwłocznie, podając przyczynę przedłużenia terminu oraz przewidziany czas udzielenia odpowiedzi.

W obu przypadkach pozostaniemy w kontakcie, abyś wiedział, na jakim etapie jest sprawa, z którą się do nas zwróciłeś.

 

Towar niezgodny z zamówieniem

Dokładamy wszelkich starań, żeby w Twojej paczce znajdowały się dokładnie te produkty, które zamówiłeś. Jednak pomyłka to rzecz ludzka i zdarza się najlepszym. Skontaktuj się z nami jak najszybciej, abyśmy mogli naprawić swój błąd.

Pomyłkę zgłoś:

  • Drogą elektroniczną:

na adres poczty reklamacje@wellu.eu lub przy pomocy Help Desk http://help.wellu.eu/

  • SMS-em

Na numer telefonu +48570003950

Twoja paczka w nie najlepszym stanie?

Pamiętaj, że jeżeli produkt nosił ślady uszkodzenia już w momencie jego odebrania masz prawo odmówić odbioru przesyłki widocznie uszkodzonej. Wówczas paczka wróci do nas, my przepakujemy ją na nowo, wymienimy uszkodzone produkty, skontaktujemy się z Tobą i wyślemy Ci twoje zamówienie ponownie, na nasz koszt.

Możesz również spisać protokół w obecności kuriera i przyjąć przesyłkę. W takim przypadku wystarczy, że wyślesz nam protokół i zdjęcie paczki, a my zajmiemy się wszystkim tak, żeby nowa paczuszka z produktami trafiła do Ciebie jak najszybciej.

Szczegóły procesu reklamacyjnego znajdziesz w regulaminie zakupów.